بستن پنجره
فیتنس فایبر را بیشتر بشناسید

فیتنس فایبر

فیتنس فایبر محصول شرکت اپتیموم نوتریشن حاوی 6 گرم کربوهیدرات، 5 گرم فیبر از6 منبع مختلف فیبر (پلی وکسروز ، فیبرسول2 ، اینولین ، صمغ گوار ، پسیلیوم ، صمغ عربی) در هر وعده و تنها 10 کالری میباشد که به کنترل اشتها و بهبود عملکرد گوارش کمک شایانی میکند. این محصول طعم نداشته و برای مخلوط کردن با نوشیدنی ها با طعم های مختلف مناسب میباشد. فیتنس فیبر میتواند با پروتئین یا نوشیدنی های دیگر ترکیب شود و بهمراه وعده های غذایی مصرف شود.

طبق مطالات هر فرد بزرگسال به طور روزانه به حداقل 25 گرم فیبر نیاز دارد، و از آنجاکه بسیاری از بزرگسالان برای تامین فیبر توسط سبزیجات و میوه دچار مشکل هستند،این محصول برای تامین فیبر مورد نیاز روزانه کارا بوده و همزمان به کاهش اشتها در دوران رژیم غذایی کمک میکند.

مقاله مرتبط:مکمل های بدنسازی

دستورالعمل فیتنس فایبر

طبق دستورالعمل تولید کننده ، با اضافه کردن یک قاشق چایخوری از این محصول به نوشیدنی یا پروتئین خود فیبر روزانه خود را تامین کنید. مهم نیست که سعی کنید آن را در آب ، آب یا نوشابه نوشابه مخلوط کنید ، باید سریع بنوشید تا رسوبات در آب جابجا شوند، در غیر این صورت مجدداً هم بزنید. هر چند استفاده از این محصول برای افرادی که نسبت به محصولات سویا، بادام و تخم مرغ حساسیت غذایی دارند، برای مادران باردار و یا افراد با بیماری های خاص توصیه نمیشود.شما در داروخانه آنلاین ایزی دارو می توانید انواع مکمل های ورزشی را دریافت کنید.

aa
Sorry, your browser does not support inline SVG.
جزئیات سفارش
وضعیت سفارش
هزینه نهایی سفارش
محصولات انتخاب شده
توضیحات ثبت شده